STEP-programmiga on liitunud uus koordinaator Tatjana Lavrova.

STEP-programmiga on liitunud uus koordinaator: Tatjana Lavrova. Sel puhul temaga väike tutvustav intervjuu:

Mis sind STEP-programmi puhul tõmbas?

Mul on selline tunne, et STEP-programmiga kokkusaamine oli saatuse poolt määratud. See on praegu ideaalne koht minu jaoks, kus ma saan rakendada oma teadmisi ja oskusi ja õppida juurde uusi.

Ma tulin STEP-programmi muuhulgas ka selleks, et tugevdada programmi teavitustööd. Kuna olen peaaegu terve elu seotud meediavaldkonnaga, soovin kasutada oma oskusi ja võrgustiku võimalusi selleks, et kaasata STEP-programmi võimalikult palju noori, ettevõtjaid ja spetsialiste.

Olen siin koordinaator ja nõustaja. Kuna olen õppinud holistilist regressiooniteraapiat, on mul ka teadmisi ja kogemusi, kuidas toetada ja kuulata noori.  Ettevõtjatega tihe suhtlemine on minu jaoks uus väljakutse ja kogemus, mida tahan omandada. Kokkuvõtteks võib öelda, et mind tõmbas võimalus teha head ja panustada ühiskonda ning areneda suurepärases meeskonnas.

Millist muutust soovid maailma luua?

Tahan innustada inimesi usaldadama oma sisetunnet ja tegema head. Kui inimene on heas kontaktis enda tunnetega, siis ta on heas kontaktis ka endaga. Ja kui nii, siis selle inimese kaudu tuleb maailma armastust, hoolivust, toetust ja positiivset arengut.

Millega tegelesid enne STEP-programmiga liitumist?

Enne STEP-programmiga liitumist olen õppinud ja töötanud põnevates kohtades. Olen hariduselt rootsi filoloog, õppisin vene keelt võõrkeelena ja kunstiteraapiat Tallinna Ülikoolis.Olen õppinud ka ergoteraapiat Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, düsleksia ja düsgraafia korrigeerimist “Davis Learning Strategies” sihtasutuses Inglismaal.

Hetkel õpin viimasel kursusel holistiliseks regressiooniterapeudiks Holistika Instituudis. Olen töötanud ajakirjaniku, meedianõuniku, koolitaja, giidi, toimetaja, tõlkija, hingamisvõimlemise Bodyflex treeneri ja ETV+ “Roheline keskkond” saatejuhina.

Mul on  ka vedanud, et sain töötada Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidus venekeelse suuna arendajana ning olla üks Teeme Ära käivitajaid. Teeme Ära liikumises olen kaasa löömas alates 2007.a. nii kohaliku ehk Talgupäeva tasemel kui ka maailma tasemel; olen Venemaa koordinaator Maailmakoristuse päeval.

Oleme õnnelikud, et Tatjana meie meeskonnaga liitus ja soovime talle rõõmsat ja sisukat teekonda STEP-is!