Võta meiega ühendust:


Programmi arendusjuht: Liis Seeme (EST)

Tel: 58 60 2686
E-post: step@step.ee
FB: Liis Step

Programmi koordinaator: Kristi Lepp (EST,RUS)
Tel: 53 86 3110
E-post: kristi@step.ee
FB: Kristi Step

Tööandjate koordinaator: Kadi 
Tel: 53308038
E-post: kadi@step.ee

 

STEP-PROGRAMMI NÕUSTAJAD:

Tatjana 
Tel: 53434741
E-post: tatjana@step.ee
FB: Tatjana Step

Merilin 
Tel: 53032331
E-post:merilin@step.ee
FB: Merilin Step

Rainer 
Tel: 53039268
E-post: rainer@step.ee
FB: Rainer Step

Jekaterina 
Tel: 53308038
E-post: jekaterina@step.ee
FB: Jekaterina Step

 

Vana-Viru 6, 3.korrus, 10111.
Asukoht kaardil

Sinu annetus aitab noorel inimesel oma elu paremaks muuta ning vähendab kuritegevust terves Eestis. Aitäh, et annad noorele uue võimaluse!

Palun vali esmalt maksemeetod!