STEPil käis külas meie Taani partnerprogrammi High:Five’i juht

“Muidugi on see raske, kui see oleks kerge, oleks keegi seda juba varem teinud.” Nii tõdes STEP-programmil külas käinud Ole Hessel, meie Taani partnerprogrammi High:Five’i juht.

Pidasime koos STEP-meeskonnaga värskendava küsimuste ja vastuste ringi Olega, kus tuli välja, et Taani kogemus näitab, mida kõrgemad on nõudmised programmis osalevatele noortele, seda rohkem noori soovib programmis osaleda. Miks see nii on? “Kõrged nõudmised näitavad kõrget kvaliteeti ja see omakorda tekitab noortes usaldust programmi suhtes.” Ütles Ole. Seda sama oleme ka meie oma programmi loomisel silmas pidanud, pannes suurt rõhku kvaliteedile, et nii tööandjad kui noored tunneksid end kindlalt, et saavad parima lahenduse.

STEPViimasel päeval toimus seminar, kus tööandjaile ja kõigile teistele huvilistele tutvustati High:Five’i mudelit.
Muuhulgas sai vastuse küsimus, kelle jaoks me töötame? Ühiskonna, noorte, ettevõtjate? Sellele küsimusele on palju erinevaid vastuseid ja kõik on samaaegselt õiged, tähtis pole kelle jaoks me töötame, see ongi erinev, vaid tähtsad on tulemused.

Täname omaltpoolt kõiki, tänu kellele see üritus võimalikuks sai. Jõudu tööle ja pidage meeles, et ka tuhandemiiline teekond algab ühest sammust.